אביטל וליאור רייטריט יוגה וקולינריה בשחרות

סדנת בוטיק – כשזן, קולינריה ויוגה נפגשים | 11-13.5.23

איפה ומתי?

 • תאריך: יום חמישי עד שבת | 11-13.5.23

 • מיקום: הסדנא מתקיימת בישוב שחרות בערבה הדרומית

 • שעות: יום חמישי מהשעה 14:00 עד יום שבת בשעה 13:00

 • מחיר: 1,500 ש״ח לישנים באולם | 2,500 ש״ח לישנים בחדר

 • חשוב: כדי לשריין מקום יש להעביר בפיייבוקס לאביטל סבג
  054-4317255 – 200 ש״ח דמי רצינות את היתרה נגבה ב 1.4.2023.
  במידה ויבוטל בשל קטסטרופה שלא תלויה בנו, יהיה החזר מלא. יתר הסיבות לביטול כמקובל – פירוט מטה. *מספר המקומות מוגבל עד 20 אנשים בלבד

להרשמה ותשלום מקדמה
אביטל וליאור רייטריט בוילה בשחרות
כשזן, קולינריה ויוגה נפגשים
שמחים ליידע כי יצרנו עבורכם סדנת בוטיק בוילה מדהימה בישוב שחרות בערבה הדרומית,
סדנא אינטימית ומדוייקת, עמוקה, ומאפשרת לקבל תהליך של התבוננות וחקירה אמיתית ואישית על עצמנו,
נצא למסע ארבעה ימים, שלושה לילות, במקום שהכי פוגש אותנו עם אמא אדמה, מדבר, הרי אדום סביב, אינטימיות, ארוחות מדויקות לעונת החורף שפוגש בקצה את האביב המדברי,
הוילה מכילה עד 22 אישה ואיש מקסימום (בכמה סוגי אפשרויות לינה – פרטים מטה)
בחרנו להוסיף לחמשוש עוד לילה של שבת ללא חיוב!
בכדי שנוכל באמת לנוח!
כולנו עושים מעשה ומאפשרים לעצמנו להגיע ולהיות יחד בסדנא, מתכננים בקפידה את החופשה, לקחת את הזמן שאיפשרנו במקום הכי דרומי בארץ זבת חלב ודבש,
שחרות הוא ישוב אקולוגי מדברי, שדוגל במיחזור כל דבר אפשרי,
אנחנו מאפשרים לתת הודיה לבעלי הוילה וליישוב ובהחלט להתארח אצלהם.
אנחנו מקפידים כי מי שיוצא איתנו למסע המהמם הזה, יכבד את המרחב האינטימי של הוילה
והכי חשוב להנות ולהיות.
הרייטריט מתקיים בין התאריכים 11-13 למאי – חמישי עד שבת.
* מספר המקומות מוגבל מקסימום 20 איש בלבד
שלום שמי ליאור זכריה היקרי.
מורה לאיינגאר יוגה.
מתרגל מעל 16 שנים ומורה כ 8 שנים.
היוגה היא תירגול שמוביל מתנועת האסנה (תנוחה) אל יציבות המיינד, דרך אליימנט מנח הגוף בתנוחה, קצב הנשימה והתבוננות , כל יום הוא מסע חדש פנימה עם פריסת המזרון ואין הוא דומה לתירגול של אתמול ויהיה שונה מהתירגול של מחר.
נחווה בסדנה תירגול בשיטת איינגאר שיתן לכם כלים להרגיש ולעשות את השינוי, או לחדד את המייטב.
לכן התירגול יהיה מועיל לכל מתרגלי השיטות.
את המגוגלים של אביטיל נחווה על משטח השולחן עם מזון משובח.
את הגלגולים ביוגה נחווה בפיתולים של עמוד השידרה.
ציר מרכזי של הגוף שכל סטיה בו מורגשת פיזית ואנרגטית.
ציר הצ'אקרות, החללים ומערכת העצבים המרכזים.
מאחל לנו סדנה ומפגש מייטיבים.

איינגאר יוגה היא שיטת תרגול ולימוד יוגה, הקרויה על שם מייסדה ב.ק.ס. איינגאר. השיטה מתאפיינת בדיוק שבו המתרגל פועל עם גופו בביצוע תנוחות היוגה (אסאנה) ובויסות נשימה (פראנאיאמה). אופן התרגול מבוסס על ידע שאסף ב.ק.ס איינגאר על תפקודו של כל חלק וחלק בגוף האדם, ומהווה פרשנות מעשית ליוגה המסורתית ולכתביו העתיקים כגון היוגה סוטרה של פטנג'לי. תרגול אסאנה בשיטה זו מפתח חוסן, גמישות ויציבות.

ב.ק.ס איינגאר ניסח שיטה לתרגול מעל 200 תנוחות היוגה הקלאסיות ו-14 סוגים שונים של פראנאיאמה (ווריאציות רבות נוספות), וכן פיתח התאמות שונות של התנוחות למתרגלים מתחילים ועד למתקדמים ביותר, כדי לאפשר התקדמות הדרגתית ובטוחה לתנוחות מורכבות, תוך פיתוח הגוף, התודעה והנפש.

בתרגול השיטה נעשה לעיתים קרובות שימוש באביזרים, כגון רצועות, קוביות ושמיכות, המסייעים בביצוע תנוחות היוגה. האביזרים מסייעים לתלמידים לבצע את התנוחות באופן מדויק, ובכך מפחיתים את הסיכון להיפצע בתרגול.

ביטול עסקה ניתן לבצע באמצעות הודעה בכתב לדוא"ל ויש לציין את מספר ההזמנה שברצונך לבטל.
ביטול עסקה אפשרי בתוך 14 ימים ממועד ביצוע העסקה, ובתנאי שהביטול ייעשה עד לא יאוחר מ – 7 ימים, שאינם ימי מנוחה, לפני מועד האירוע, שבגינו התבצעה העסקה. בכל מקרה של ביטול עסקה ייגבו דמי ביטול בשיעור 5% כדין. למען הסר ספק, לא ניתן לבטל כרטיסים שנקנו 7 ימי עסקים לפני מופע ולא ניתן לקבל בגינם החזר כספי. מפיקי האירועים יכולים לאשר ולבצע זיכוי לפי שיקול דעתם, גם במקרים בהם אין זכות לביטול לפי מדיניות הביטולים.

תוספת של המוכר למדיניות הביטולים:
על מנת לשמור על אווירה אישית ואינטימית הסדנאות בעלות מספר מקומות מוגבל ולכן כאשר יש ביטול ברגע האחרון לעיתים זה בא על חשבון אחרים שרצו להגיע ולא היה מקום. על פי חוק הגנת הצרכן ביטול בתוך 14 ימים ממועד ההרשמה, ובלבד שיתבצע עד 7 ימים לפני מועד הסדנה, יחויב בתשלום של 5% מערך הסדנה או 100 ₪ הנמוך מביניהם. בביטולים שלא על פי חוק הגנת הצרכן יחול ההסדר הבא:
* בביטול של עד שבוע לפני סדנה יבוצע החזר מלא של הסכום ששולם בניכוי עמלת ביטול של 17.5 ש"ח. לדוגמה: אם הסדנה תתקיים ביום שלישי בשעה 8:30 ניתן לבטל עד שבוע לפני ביום שלישי בשעה 8:30.
*בביטול בין שישה ימים ליומיים לפני קיום הסדנה יבוצע החזר של 50% מהסכום ששולם בניכוי עמלה של 17.5 ש"ח. או לחילופין אפשרות להגיע לסדנה הבאה על בסיס מקום פנוי בתיאום מראש. לדוגמה אם הסדנה תתקיים ביום שלישי בשעה 8:30 אפשר לבטל בין יום שבת ליום חמישי ב8:30 בבוקר ולקבל החזר של 50% מהסכום ששולם. -בביטול יום לפני הסדנה ובאותו יום לא יבוצע החזר אך ניתן להגיע לסדנה הבאה על בסיס מקום פנוי בתיאום מראש. לדוגמה אם הסדנה תתקיים ביום שלישי בשעה 8:30 החל מיום שני ב8:30 בבוקר לא ניתן לקבל החזר על השתתפות בסדנה. – במידה ונרשמת ואין לך אפשרות להגיע, ניתן תמיד בתיאום איתי, להעביר את ההשתתפות בסדנה לאדם אחר.
בכל מקרה של ביטול עדיף לעשות זאת בשליחת הודעה, מייל או שיחת טלפון למספר 054-4317255

שתפו והמליצו ברשתות החברתיות!

לקוחות מספרים

להרשמה ותשלום מקדמה

  להרשמה והזמנת מקום מלאו את הפרטים וניצור איתכם קשר