רייטריט יוגה וקולינריה באי הקסום EVIA

Soil & Soul, Barefoot and Free Yoga & Culinary Retreat with Vicky Tomsky and Avital Sebbag | 19-24 October 2022

איפה ומתי?

 • תאריך: 19-24 לאוקטובר 2022

 • שעות: פרטים בקרוב

 • מיקום: האי Evia

 • מחיר: 1500 יורו כולל טיסות, סדנאות, העברות, כניסה לספא, כניסה ליקב, ארוחות, תרגולי יוגה, לינה. בהרשמה מוקדמת עד 1 לספטמבר 100 יורו הנחה. להרשמה יש להעביר 500 ש"ח, באשראי או פייבוקס. ניתן לשלם ב 3 תשלומים, כשמועד התשלום האחרון לא יאוחר מה 10 לאוקטובר.

 • חשוב: במידה ויבוטל בשל קטסטרופה שלא תלויה בנו, יהיה החזר מלא. יתר הסיבות לביטול כמקובל – פירוט מטה.

להרשמה
"אוויה הכחולה הגדולה
מחצביך שופעים במינרלים ומעיינות חמים,
אליך נגיע למנוחה ותרגול
התרחבות הלב והנשמה,
עם סדנאות בישול של אוכל מקומי
טברנות, הרבה ים וחול בוהק..
אוזו, ירקות ירוקים
ותרגולי יוגה עמוקים ומדויקים
שיפתחו לנו את הצ'אקרת בלב.."
 
Soil & Soul, Barefoot and Free Yoga & Culinary Retreat
with Vicky Tomsky and Avital Sebbag
 
המחיר כולל:
טיסות, סדנאות, העברות, כניסה לספא, כניסה ליקב, ארוחות, תרגולי יוגה, לינה.
בהרשמה מוקדמת עד 1 לספטמבר 100 יורו הנחה.
 
להרשמה יש להעביר 500 ש"ח, באשראי או פייבוקס.
דרכון עדכני 6 חודשים קדימה לפחות 
ניתן לשלם ב 3 תשלומים, כשמועד התשלום האחרון לא יאוחר מה 10 לאוקטובר.
 
לתוכנית המסע המדהים הזה תוכלו להיכנס בלחיצה על תוכנית הסדנה
 
סי יו
אביטל וויקי

מורה בכירה מוסמכת ליוגה מאז 2007 ומדריכת מורים כעשור. הוכשרה על ידי מורי יוגה ידועים ברחבי העולם, כולל קנדה, תאילנד, הודו, ישראל וארה"ב. התשוקה שלה דחפה אותה  לריטריטים בינלאומיים חלוצים המותאמים לאנשי מקצוע, כולל הריטריט האינטנסיבי והסוחף הראשון אי פעם בן שבועיים בהודו, המסכם תוכנית הכשרת מורים בת שנה אותה הובילה במשך מספר שנים.

כיום ויקי מתגוררת ביוון, ומעבירה סדנאות המתמקדות בידע לצד תרגול, תוך כדי לימוד ברחבי אירופה ובישראל, שם הפעילה סטודיו ליוגה מוביל עם צוות של 20 מורים. ויקי מתמחה ביוגה משקמת, לאחר שחוותה  את הקסם שלה בהחייאת ההרמוניה הפנימית שאבדה כל כך בקלות בעולם המהיר שלנו.

 מהלכי יוגה משקמים להעצמת כוח ההתחדשות האורגני שיש לכל אחד מאיתנו מבפנים, פותחת את השער לבריאות, שמחה וחיים משמעותיים.

בנוסף, היא אימא גאה לשלושה, שמנסה כל הזמן למצוא את האיזון בין הג'אנגל האין סופי שלי כהורה, מורה, תלמידה , ובת זוג, לשקט הנפשי שלה ויקי ללא "כובעי תפקידים" (:

 

מחיר אינו כולל:

• משקאות חריפים
• הוצאות אישיות
• ביטוח רפואי ומטען
• ויזה (במידת הצורך)

הערות:

• דרכון הנוסע חייב להיות בתוקף של למעלה מחצי שנה מיום הנסיעה
• על הנוסע לוודא כי ברשותו ויזה ליעד (במידת הצורך)
• על הנוסע לוודא כי ברשותו ביטוח בתוקף

תנאי הרשמה ומדיניות ביטולים

עצם הרשמתו של המטייל או תשלום המקדמה או עצם השתתפותו של המטייל בטיול או בחלק ממנו, מבטאים את הסכמתו המלאה והמפורשת של המטייל לכל התנאים המפורטים . לא תתקבל כל טענה כי המטייל לא קרא ו/או לא הסכים לתנאים ולמידע המופיעים במסמך זה קודם להרשמתו לטיול ו/או השתתפותו בטיול.

גודל והרכב הקבוצה

ביצוע הטיולים מותנה בהרשמה של 10 מטיילים לפחות . אנו שומרים  את הזכות לבטל טיול, עד 7 ימים לפני יציאת הטיול. זאת, באם לא יירשמו עד לאותו מועד 10 מטיילים לפחות ואשר שילמו את  השתתפותם בטיול. במקרה זה יחזירו המארגנים את הכספים ששולמו לה בשקלים. למען הסר ספק יובהר, כי אם שילם הנוסע בשקלים, יוחזר לו סכום הכסף ששילם, ואם שילם במטבע זר- יוחזר לו סכום הכסף במטבע זר או בשקלים מחושב לפי שער החליפין של המטבע כפי שהיה ביום ששילם , אך לא תהיה חייבת לשלם פיצוי נוסף עקב ביטול הטיול המפורט בסעיף זה.

מפגש קבוצה

לא יערך מפגש קבוצה אלא אם המארגנים העבירו הודעה ספציפית על מפגש קבוצה לטיול הנדון. במידה ויערך מפגש קבוצה,  המארגנים ממליצים להופיע למפגש ובכל מקרה של היעדרות לא תהיה אחריות להעביר למטייל את האינפורמציה שהועברה בפגישה. ההודעה על מועד הפגישה תועבר באמצעות המארגנים או סוכן הנסיעות.

בריאות

יש לפנות ללשכת הבריאות המחוזית שבועיים לפחות לפני מועד היציאה לטיול לקבל הנחיות בנוגע לחיסונים ולתרופות. על החברה חל איסור מוחלט לתת ייעוץ או הנחיות בנושאים אלה.

חיסונים

על אחריות המטיילים לדאוג חיסונים הדרושים בהתאם ליעד נסיעתם, בנושא חיסונים יש לפנות ללשכת הבריאות המחוזית.

דרכון ואשרות

יש להצטייד בדרכון בר תוקף לחצי שנה לפחות מתאריך היציאה. הוצאת / הארכת דרכון הינה באחריות המטייל בלבד. על בעלי דרכון זר לבדוק האם יש צורך באשרות מתאימות. בכל מקרה של ביטול הטיול או שינוי הנובעים מבעיות באשרות הכניסה או ממדיניות הממשלות של הארצות אליהן הטיול יוצא, אין החברה אחראית לנזק ולהוצאות הכרוכות בכך. הוצאת אשרות היא באחריות הנוסע אלא אם מפורט אחרת בהערות הטיול.

סירוב לרישום והפסקת השתתפות

המארגנים שומרים לעצמם את הזכות לדחות בקשת הרשמה ו/או לסרב לשתף כל אדם אשר לדעתה עלול להפריע למהלכו התקין של הטיול וזאת ללא צורך לנמק עמדתה בנדון. המארגנים שומרים לעצמם את הזכות להפסיק השתתפותו של מטייל אשר התנהגותו ו/או מצב בריאותו מונעים המשך השתתפותו בטיול ו/או פוגעים או עלולים לפגוע במטייל עצמו, במדריך או במשתתפים אחרים, והכל עפ"י שיקול דעתו הבלעדי והמוחלט של המדריך בטיול. במקרה של הפסקת השתתפות כאמור, יוחזר למטייל החלק היחסי של הסכום ששילם עבור הטיול (ללא הטיסה) אשר לא נוצל עד למועד הפסקת השתתפותו

תנאי תשלום

מקדמה בשיעור 500 ש״ח תשולם בעת ההרשמה. יתרת התשלום עד 90 יום לפני מועד יציאת הטיול. התשלום יתבצע בשקלים לפי שער דולראירו העברות והמחאות הגבוה ביום התשלום ובהתאם לאפשרויות התשלום המפורטות במחירון.

דמי ביטול לטיולים

דמי הביטול כפופים לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה) – 2010  על תיקוניו מעת לעת, (להלן: "התקנות"). אביטל וליאור המארגנים יפעלו על פי התקנות, במידה והתקנות לא חלות, דמי הביטול יהיו כדלהלן, למעט מקרים בהם חל תיקון 47 2016 לחוק הגנת הצרכן- עסקות תיירות מכר מרחוק, בהם תנאי הביטול הם כפי שיפורטו טרם הרכישה:
 1. לאחר ההרשמה ועד 60 יום לפני היציאה €150.
 2. מ- 59 יום ועד 30 ימי עבודה לפני היציאה €300.
 3. מ-29 יום ועד 14 ימי עבודה לפני היציאה 80% מערך הטיול.
 4. חל מועד הביטול בפרק הזמן של 13 ימי עבודה לפני יציאת הטיול , ישלם המטייל את מלוא מחיר הטיול.
 5. בכל מקרה, כל סכום אחר ששילם המטייל ואשר הוא זכאי להשבתו יוחזר לו בערכי המטבע עפ"י השער ביום התשלום וזאת תוך 30 יום ממועד הביטול.
 6. כרטיס האשראי של המטייל יהווה בטחון לתשלום הטיול על פי תנאיו, לרבות דמי הביטול.

שינויים ושינוי במחירים

מחיר הטיול מורכב ממחיר טיסות ומחיר שירותי קרקע, נכון ליום פרסום הטיול, מחיר הטיסות מבוסס על תעריפים ומדיניות חברות התעופה נכון לתאריך הנ"ל. בשל אי יציבות כלכלית במדינות רבות, יתכנו שינויים במחירי הטיסות ושירותי הקרקע. למארגנים שמורה הזכות לעדכן את מחיר הטיול בהתאם, גם אם בוצע תשלום חלקי או מלא על ידי המטייל.

המעוניינים לצאת ו/או לחזור בטיסה שונה ממסלול הטיסה של הטיול יוכלו לעשות זאת בבקשה בכתב עד חודשיים לפני הטיול. מטייל שיצא מהארץ ו/או יחזור במועד ויעד שונה מהקבוצה יחויב בדמי טיפול בנוסף לדמי השינוי שתגבה חברת התעופה.

כח עליון

במצבים הנגרמים על ידי כח עליון ביעד החופשה, למארגנים יהיו רשאים לבצע שינויים כראות עיניה בנתוני הפעילות זאת במטרה לקיים את החופשה באופן מיטבי.

שתפו והמליצו ברשתות החברתיות!

לקוחות מספרים

להרשמה והזמנת מקום

  להרשמה והזמנת מקום מלאו את הפרטים וניצור איתכם קשר