ניקוי והתחדשות נשית

שלושה ימים של מסע נשי במדבר
בנאות סמדר

בהנחיית אביטל סבג ותמרה צוברי | 4-6 באפריל 2024

איפה ומתי?

  • תאריך: 4-6 באפריל 2024
  • מיקום: נאות סמדר

  • מחיר: פירוט בקישור מטה

  • הערות: הסדנא תצא לפועל מעל 20 משתתפות, מקסימום הרשמה 30 נשים.

בתקופה מורכבת זו עלינו לחזק את החוסן הפנימי והאינטואיציה הנשית שלנו למעננו ולמען האנשים שבמעגלים סביבנו. אנו מוקירות על ההזדמנות לשלב שתי מנחות ומטפלות בכירות אביטל סבג ותמרה צוברי בסדנה אחת, שתלמדנה אותנו כיצד לרפא את גופנו ולפתח את חושינו. הזדמנות להתכנס יחדיו כנשים למצוא מרגוע תוך כדי לימוד והתפתחות אישית כחוויה טרנספורמטיבית שמקדמת מודעות, גילוי עצמי ושלווה פנימית.

הסדנה תתקיים ביופיו הקסום של המדבר בנאות סמדר, שבו תהיה לנו אפשרות להתכנס נשים יחדיו, ללמוד מהי תזונה מודעת, מתוזמנת ומרפא לתמיכה במערכת העיכול ומערכת העצבים ונתוודע אל שורש ההוויה דרך חמשת החושים.

על התזונה והארוחות תנצח אביטל סבג אשר תבשל לנו ותלמד אותנו את דרכה.

נתעמק בפיתוח וחידוד החושים שלנו, נלמד ונאכל מידיה וסודותיה של אביטל סבג ונחוש ונהנה מיכולותיה וכישרונה של תמי צוברי. בימי הסדנה נלמד להטמיע וליישם את שלמדנו בחיי היום יום שלנו, להגביר את האור שבנו למען נשיותינו, בריאותנו וסובבנו.

סדנאות לדוגמא בסדנה: 'אשה בריאה – מהבריאה' מהי תזונה מתוזמנת לבריאות האשה על פי השעון הביולוגי, סודות הארומתרפיה –ארומה = ריח. תרפיה = ריפוי, תורת השמנים לריפוי פיזי ורגשי. מדיטציה ברוח הזן כל בוקר, סדנת שיאצו-לימוד על השיטה לאיזון קווי האנרגיה בגופנו, סדנת בישול בריא, מפגשים עם צלילים מרפאים לרפוי תדרים וסדנה לפתיחת הקול הנשי שלנו כתפילה. בנוסף יהיה טיולים בטבע ומדורה בערב. בריטריט יוגש אוכל טבעוני אורגני משובח מותאם לאביב, ללא חומרים משמרים, עם שיקיים כל בוקר שיוכן לנו עי אביטל סבג, אם יש רגישויות לאוכל יש לעדכן.

הסדנה תתקיים במרכז האירוח נאות סמדר, המציע את שלוות יופיו הקסום של המדבר בתוך חדרים אקולוגיים יפים ומפנקים, עם פינות ירוקות מטופחות באהבה וחיבור לטבע העוצמתי שמקיף את המקום. המרחב השקט של המדבר יחד עם היופי של מרכז האירוח תומכים מאוד ביכולתנו להניח את המתחים של היומיום ולהתפנות להקשבה והתבוננות פנימית.

הקיבוץ נמצא באזור של אפס התרעות ויש בו כיתת כוננות וצבא בסמוך.

קיבוץ נאות סמדר – שוכן בנגב הדרומי מעל הערבה, הקיבוץ הוקם ב-1989 מתוך כוונה ליצור קהילה לומדת שבה ייבחנו בפועל שאלות על מצבו של האדם בעולם דרך יחסים, עשייה והתבוננות שנבחנת מדי יום בחיים המשותפים ובעשייה המשותפת של חברים הגרים בקביעות ומתנדבים העוסקים בחקלאות אורגנית. הנסיעה מתל אביב כשלוש שעות ללא עצירה. תהיה רשימת טרמפים לסדנה כדי לחלוק את הנסיעה יחדיו.

גופה של אישה מוטען ע"י שעון ביולוגי מולד הממזג את הפנים עם החוץ בכל שעה, יום, חודש ועונה בשנה והופך קונפליקטיםעולמיים, מלחמה
כקהילת נשים נתוודע ונזכר בשורש ההוויה שלנו: דרך חמשת החושים ועם תזונה והזנה מודעת נלמד תמיכה בציר העיכול ומערכת העצבים, כדי לחזק את האינטואיציה הנשית שלנו לבניית חוסן נפשי וגופני.

נתעמק בפיתוח וחידוד החושים שלנו, נלמד ונאכל מידיה וסודותיה של אביטל סבג ונחוש ונהנה מיכולותיה וכישרונה של תמי צוברי. בימי הסדנה נלמד להטמיע וליישם את שלמדנו בחיי היום יום שלנו, להגביר את האור שבנו למען נשיותינו, בריאותנו וסובבנו.

סדנאות לדוגמא בסדנה: 'אשה בריאה – מהבריאה' מהי תזונה מתוזמנת לבריאות האשה על פי השעון הביולוגי, סודות הארומתרפיה –ארומה = ריח. תרפיה = ריפוי, תורת השמנים לריפוי פיזי ורגשי. מדיטציה ברוח הזן כל בוקר, סדנת שיאצו-לימוד על השיטה לאיזון קווי האנרגיה בגופנו, סדנת בישול בריא, מפגשים עם צלילים מרפאים לרפוי תדרים וסדנה לפתיחת הקול הנשי שלנו כתפילה. בנוסף יהיה טיולים בטבע ומדורה בערב. בריטריט יוגש אוכל טבעוני אורגני משובח מותאם לאביב, ללא חומרים משמרים, עם שיקיים כל בוקר שיוכן לנו עי אביטל סבג, אם יש רגישויות לאוכל יש לעדכן.

שתפו והמליצו ברשתות החברתיות!

לקוחות מספרים