טורקיז eat באי היווני EVIA

כשזן, קולינריה ויוגה נפגשים יחד באי היווני Evia עם המורים: אביטל סבג, ליאור זכריה היקרי | אביב 2022

איפה ומתי?

 • תאריך: אביב 2022

 • שעות: פרטים בקרוב

 • מיקום: האי Evia

 • מחיר: פרטים בקרוב

 • חשוב: קבוצת בוטיק 13 משתתפים בלבד וצוות: במידה ויבוטל בשל קטסטרופה שלא תלויה בנו, יהיה החזר מלא. יתר הסיבות לביטול כמקובל – פירוט מטה.

להרשמה והזמנת מקום
"אוויה הכחולה הגדולה
מחצביך שופעים במינרלים ומעיינות חמים,
אליך נגיע למנוחה ותרגול
התרחבות הלב והנשמה,
עם סדנאות בישול של אוכל מקומי
טברנות, הרבה ים וחול בוהק..
אוזו, ירקות ירוקים
ותרגולי יוגה עמוקים ומדויקים
שיפתחו לנו את הצ'אקרת בלב.."
טורקיז  EAT באי היווני הקסום EVIA
אביטל סבג וליאור זכריה היקרי מזמינים אתכם לשישה ימים של שיכרון חושים
זה קורה כששפית ומורה בכיר ליוגה מוציאים יחד קבוצת בוטיק
שני תרגולי יוגה האיננגר בכל יום, סדנאות בישול, מנוחה, ים, מעיינות חמים , טברנות, ביקור בייקב ועוד…
לינה בריזורט מדהים ואינטימי עם חוף ים פרטי , סידורי לינה יקבעו בהמשך.
המחיר כולל:
טיסות מסודרות כולל מזודה, העברות, מעבורת, תרגולי יוגה, סדנאות בישול, ארוחות צמחוניות
בטאברנות, השכרת רכבים, לינה
לתוכנית המסע המדהים הזה תוכלו להיכנס בלחיצה על תוכנית הסדנה
סי יו
אביטל וליאור
ניתן לדבר איתנו באופן אישי
ליאור: +972 50-574-3559
אביטל : 0544317255

פרטים בקרוב…

שלום שמי ליאור זכריה היקרי.
מורה לאיינגאר יוגה.
מתרגל מעל 16 שנים ומורה כ 8 שנים.
היוגה היא תירגול שמוביל מתנועת האסנה (תנוחה) אל יציבות המיינד, דרך אליימנט מנח הגוף בתנוחה, קצב הנשימה והתבוננות , כל יום הוא מסע חדש פנימה עם פריסת המזרון ואין הוא דומה לתירגול של אתמול ויהיה שונה מהתירגול של מחר.
נחווה בסדנה תירגול בשיטת איינגאר שיתן לכם כלים להרגיש ולעשות את השינוי, או לחדד את המייטב.
לכן התירגול יהיה מועיל לכל מתרגלי השיטות.
את המגוגלים של אביטיל נחווה על משטח השולחן עם מזון משובח.
את הגלגולים ביוגה נחווה בפיתולים של עמוד השידרה.
ציר מרכזי של הגוף שכל סטיה בו מורגשת פיזית ואנרגטית.
ציר הצ'אקרות, החללים ומערכת העצבים המרכזים.
מאחל לנו סדנה ומפגש מייטיבים.

איינגאר יוגה היא שיטת תרגול ולימוד יוגה, הקרויה על שם מייסדה ב.ק.ס. איינגאר. השיטה מתאפיינת בדיוק שבו המתרגל פועל עם גופו בביצוע תנוחות היוגה (אסאנה) ובויסות נשימה (פראנאיאמה). אופן התרגול מבוסס על ידע שאסף ב.ק.ס איינגאר על תפקודו של כל חלק וחלק בגוף האדם, ומהווה פרשנות מעשית ליוגה המסורתית ולכתביו העתיקים כגון היוגה סוטרה של פטנג'לי. תרגול אסאנה בשיטה זו מפתח חוסן, גמישות ויציבות.

ב.ק.ס איינגאר ניסח שיטה לתרגול מעל 200 תנוחות היוגה הקלאסיות ו-14 סוגים שונים של פראנאיאמה (ווריאציות רבות נוספות), וכן פיתח התאמות שונות של התנוחות למתרגלים מתחילים ועד למתקדמים ביותר, כדי לאפשר התקדמות הדרגתית ובטוחה לתנוחות מורכבות, תוך פיתוח הגוף, התודעה והנפש.

בתרגול השיטה נעשה לעיתים קרובות שימוש באביזרים, כגון רצועות, קוביות ושמיכות, המסייעים בביצוע תנוחות היוגה. האביזרים מסייעים לתלמידים לבצע את התנוחות באופן מדויק, ובכך מפחיתים את הסיכון להיפצע בתרגול.

מחיר אינו כולל:

• משקאות חריפים
• הוצאות אישיות
• ביטוח רפואי ומטען
• ויזה (במידת הצורך)

הערות:

• דרכון הנוסע חייב להיות בתוקף של למעלה מחצי שנה מיום הנסיעה
• על הנוסע לוודא כי ברשותו ויזה ליעד (במידת הצורך)
• על הנוסע לוודא כי ברשותו ביטוח בתוקף

תנאי הרשמה ומדיניות ביטולים

עצם הרשמתו של המטייל או תשלום המקדמה או עצם השתתפותו של המטייל בטיול או בחלק ממנו, מבטאים את הסכמתו המלאה והמפורשת של המטייל לכל התנאים המפורטים . לא תתקבל כל טענה כי המטייל לא קרא ו/או לא הסכים לתנאים ולמידע המופיעים במסמך זה קודם להרשמתו לטיול ו/או השתתפותו בטיול.

גודל והרכב הקבוצה

ביצוע הטיולים מותנה בהרשמה של 10 מטיילים לפחות . אביטל וליאור שומרים  את הזכות לבטל טיול, עד 7 ימים לפני יציאת הטיול. זאת, באם לא יירשמו עד לאותו מועד 10 מטיילים לפחות ואשר שילמו את  השתתפותם בטיול. במקרה זה יחזירו המארגנים את הכספים ששולמו לה בשקלים. למען הסר ספק יובהר, כי אם שילם הנוסע בשקלים, יוחזר לו סכום הכסף ששילם, ואם שילם במטבע זר- יוחזר לו סכום הכסף במטבע זר או בשקלים מחושב לפי שער החליפין של המטבע כפי שהיה ביום ששילם , אך לא תהיה חייבת לשלם פיצוי נוסף עקב ביטול הטיול המפורט בסעיף זה.

מפגש קבוצה

לא יערך מפגש קבוצה אלא אם המארגנים העבירו הודעה ספציפית על מפגש קבוצה לטיול הנדון. במידה ויערך מפגש קבוצה,  המארגנים ממליצים להופיע למפגש ובכל מקרה של היעדרות לא תהיה אחריות להעביר למטייל את האינפורמציה שהועברה בפגישה. ההודעה על מועד הפגישה תועבר באמצעות המארגנים או סוכן הנסיעות.

בריאות

יש לפנות ללשכת הבריאות המחוזית שבועיים לפחות לפני מועד היציאה לטיול לקבל הנחיות בנוגע לחיסונים ולתרופות. על החברה חל איסור מוחלט לתת ייעוץ או הנחיות בנושאים אלה.

חיסונים

על אחריות המטיילים לדאוג חיסונים הדרושים בהתאם ליעד נסיעתם, בנושא חיסונים יש לפנות ללשכת הבריאות המחוזית.

דרכון ואשרות

יש להצטייד בדרכון בר תוקף לחצי שנה לפחות מתאריך היציאה. הוצאת / הארכת דרכון הינה באחריות המטייל בלבד. על בעלי דרכון זר לבדוק האם יש צורך באשרות מתאימות. בכל מקרה של ביטול הטיול או שינוי הנובעים מבעיות באשרות הכניסה או ממדיניות הממשלות של הארצות אליהן הטיול יוצא, אין החברה אחראית לנזק ולהוצאות הכרוכות בכך. הוצאת אשרות היא באחריות הנוסע אלא אם מפורט אחרת בהערות הטיול.

סירוב לרישום והפסקת השתתפות

המארגנים שומרים לעצמם את הזכות לדחות בקשת הרשמה ו/או לסרב לשתף כל אדם אשר לדעתה עלול להפריע למהלכו התקין של הטיול וזאת ללא צורך לנמק עמדתה בנדון. המארגנים שומרים לעצמם את הזכות להפסיק השתתפותו של מטייל אשר התנהגותו ו/או מצב בריאותו מונעים המשך השתתפותו בטיול ו/או פוגעים או עלולים לפגוע במטייל עצמו, במדריך או במשתתפים אחרים, והכל עפ"י שיקול דעתו הבלעדי והמוחלט של המדריך בטיול. במקרה של הפסקת השתתפות כאמור, יוחזר למטייל החלק היחסי של הסכום ששילם עבור הטיול (ללא הטיסה) אשר לא נוצל עד למועד הפסקת השתתפותו

תנאי תשלום

מקדמה בשיעור €150 תשולם בעת ההרשמה. יתרת התשלום עד 90 יום לפני מועד יציאת הטיול. התשלום יתבצע בשקלים לפי שער דולר\אירו העברות והמחאות הגבוה ביום התשלום ובהתאם לאפשרויות התשלום המפורטות במחירון.

דמי ביטול לטיולים

דמי הביטול כפופים לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה) – 2010  על תיקוניו מעת לעת, (להלן: "התקנות"). אביטל וליאור המארגנים יפעלו על פי התקנות, במידה והתקנות לא חלות, דמי הביטול יהיו כדלהלן, למעט מקרים בהם חל תיקון 47 2016 לחוק הגנת הצרכן- עסקות תיירות מכר מרחוק, בהם תנאי הביטול הם כפי שיפורטו טרם הרכישה:
 1. לאחר ההרשמה ועד 60 יום לפני היציאה €150.
 2. מ- 59 יום ועד 30 ימי עבודה לפני היציאה €300.
 3. מ-29 יום ועד 14 ימי עבודה לפני היציאה 80% מערך הטיול.
 4. חל מועד הביטול בפרק הזמן של 13 ימי עבודה לפני יציאת הטיול , ישלם המטייל את מלוא מחיר הטיול.
 5. בכל מקרה, כל סכום אחר ששילם המטייל ואשר הוא זכאי להשבתו יוחזר לו בערכי המטבע עפ"י השער ביום התשלום וזאת תוך 30 יום ממועד הביטול.
 6. כרטיס האשראי של המטייל יהווה בטחון לתשלום הטיול על פי תנאיו, לרבות דמי הביטול.

שינויים ושינוי במחירים

מחיר הטיול מורכב ממחיר טיסות ומחיר שירותי קרקע, נכון ליום פרסום הטיול, מחיר הטיסות מבוסס על תעריפים ומדיניות חברות התעופה נכון לתאריך הנ"ל. בשל אי יציבות כלכלית במדינות רבות, יתכנו שינויים במחירי הטיסות ושירותי הקרקע. למארגנים שמורה הזכות לעדכן את מחיר הטיול בהתאם, גם אם בוצע תשלום חלקי או מלא על ידי המטייל.

המעוניינים לצאת ו/או לחזור בטיסה שונה ממסלול הטיסה של הטיול יוכלו לעשות זאת בבקשה בכתב עד חודשיים לפני הטיול. מטייל שיצא מהארץ ו/או יחזור במועד ויעד שונה מהקבוצה יחויב בדמי טיפול בנוסף לדמי השינוי שתגבה חברת התעופה.

כח עליון

במצבים הנגרמים על ידי כח עליון ביעד החופשה, למארגנים יהיו רשאים לבצע שינויים כראות עיניה בנתוני הפעילות זאת במטרה לקיים את החופשה באופן מיטבי.

שתפו והמליצו ברשתות החברתיות!

לקוחות מספרים

להרשמה והזמנת מקום

  להרשמה והזמנת מקום מלאו את הפרטים וניצור איתכם קשר