המלצות

סדנאות ואירועים | הספר | חופשות בריאות

אתמול לאישתי מיכל ולי היה העונג להתארח במעונה המקסים של שפית הבריאות אביטל סבג.
אביטל מהווה הרבה שנים מקור להשראה עבורי כידעונית בתחומי הרפואה המשלימה והבישול הבריא.
אתמול התארחנו שוב במעונה ונפעמנו מארוחה אסתטית צבעונית מלאה בריחות וטעמים נפלאים מוגשת על ידי צוות מקסים וחם ומלווה בהסברים על המנות ואופן הכנתן אשר סיפקה בנדיבות השפית אביטל סבג.
האורחים האחרים היו מרצים מכל העולם בתחום הרפואה הסינית שנעמו לי מאוד ובדומה לנו לא הפסיקו לשבח את המנות היין האיכותי וכמובן הקינוחים המפנקים.
לסיכום… לא יאומן שחוויה קולינרית כזו היא גם בריאה.
תודה לשפית אביטל סבג ולצוות המופלא שמלווה אותה.

צביקה מרגונינסקי

שפית של אוכל טבעוני בריא ומדהים. כתבה ספר במטבח הטבעוני לפי עונות השנה סדנאות ארועים יוצאי דופן. ממליצה בחום.

מעיין - רגע לנשימה
עידית מרשק

״אביטל מקסימה, זכות גדולה נפלה לידנו להכירך, לשהות במחיצתך בעת העבודה במטבח ומחוצה לו ובעיקר לטעום ממטעמייך הנפלאים. מודים לך מכל הלב על תרומתך לאווירה הקולינרית ולהוספת צבעים וריחות מרעננים לתפריט הסדנאות שלנו. חיכינו בסקרנות להפתעות שספקת בשפע בכל ארוחה. היית בסבלנות אין סופית לשגיונותיהם של 90 איש ואישה ותגובתייך שפעו חמלה ושמחה. ובנוסף לכל אלה למדנו ממך עבודת התמסרות מה היא, חדוות מאמץ ובישול מוזיקלי. תודות גדולות להלפרים החביבים שאיתך שהוסיפו טעמים אישיים משלהם והתערבבו איתנו, כאילו הכרות רבת שנים בינינו (ואולי אכן כך?!). תודה! תודה! תודה!תודההההההה!!!! לשירותך לעינייני יוגה ורוח וכל מה שאפשרי, באהבה רבה״

צביקה מרגונינסקי

אני בדרך כלל מאוד ביקורתית ותמיד מוצאת מה הייתי עושה אחרת. הפעם תפסתי את עצמי שאין לי מה לבקר. מאוד נהנתי. מאוד מוזר עבורי, לא היה לי צורך לדבר, רציתי להיות בשקט, זה לא אופייני לי בכלל. לא רציתי לאכול בכלל. נהנתי מהשיקים ומיצים.  האם היית ממליץ לחברים להצטרף לסדנה הבאה שלנו? כן, סיפרתי והימלצתי לכל החברים. מה את/ה לוקח/ת אתך הלאה מהסדנה? לשלב שיקים בתזונה יום יומית – בימקום ארוחת ערב. להוסיף יותר עלים ירוקים, להגיד "כן" לעצמי

גופמן ילנה

אביטל יקרה ומדהימה! תודה מעומקי לב על השער הענק שפתחת עבורי בסדנא במואה!!! כולי התרגשות מהידע שנתת ומחום ליבך ! שלך בתודה ענקית

דרורית

המנחים מדהימים עם ביטחון יודעים מה שעושים כך שידעתי שאני בידים טובות שיכולה לסמוך עליכם. זהר-ההנחיה היתה כל כך בטוחה כל כך מעמיקה שנתן לי המון ידע. ובטחון תמר- מורה ליוגה מדהימה שילבה  את התרגלים שבשבילי זה פעם ראשונה ביוגה שממש הרגשתי את הגוף. אמורי-ילדה מקסימה שנתנה חיוך על השפתיים אביטל – אוכל מדהים עם פשטות שכל אחד יכול להכין, וכן ביום ראשון כבר רצתי לקניות והכנתי שייקים ומרקים שממש טעימים נהנתי מאד כל הכבוד לסדר לאירגון  הכל כל -כך היה מתוקתק ומאורגן שאני באתי להתנתק ובאמת התנתקתי. תודה רבה רבה על חוויה מדהימה ולמידה שאפשר להינות מדברים בריאים בלבד.

דרורה מישון

אביטל מקסימה, זכות גדולה נפלה לידנו להכירך, לשהות במחיצתך בעת העבודה במטבח ומחוצה לו ובעיקר לטעום ממטעמייך הנפלאים. מודים לך מכל הלב על תרומתך לאווירה הקולינרית ולהוספת צבעים וריחות מרעננים לתפריט הסדנאות שלנו.

So so stunning! You are putting Kenya on the vegan map ♥️ thank you for sharing
תודה מקרב לב לדליה ואבינועם שאיפשרו לחלום האפרקאי להתגשם עבורי

AFRICAN SPRING UNIQUE CULINARY EXPERIENCE FOODS & STORY

Thank you so much for inviting me to the wonderful lunch experience. So many different flavours and brilliant ideas. Avital is an amazing woman.
תודה מקרב לב לדליה ואבינועם שאיפשרו לחלום האפרקאי להתגשם עבורי

AFRICAN SPRING UNIQUE CULINARY EXPERIENCE FOODS & STORY
Today was very inspiring and beautiful! I loved it, so did Alice , who put a lovely post on Zinstsgram
תודה מקרב לב לדליה ואבינועם שאיפשרו לחלום האפרקאי להתגשם עבורי
AFRICAN SPRING UNIQUE CULINARY EXPERIENCE FOODS & STORY
דליוש היה מדהים וטעים כל כך בשלישי!
המון תודה על ההזמנה ועל הארוח הכיפי מקווה שתחזירי את אביטל אלינו במהרה ….
מי יודע אולי יום אחד עוד נפתח מסעדה מרוקאית טבעונית בניירובי??
AFRICAN SPRING UNIQUE CULINARY EXPERIENCE FOODS & STORY
Thank you so much for inviting Ashley and me to such a wonderful lunch today. It was exceptional and avital so interesting. it was also great to meet so many new interesting friends. I am going through avital’s book now. Delicious! Thank you again
sue x
Thanks Dahlia for your hospitality & introductio! Was really fun & interesting! So lovely to see you again! Will send some pics soon!
Xx Lieselot
Hi chef avita how was your journey we all msu it was a good time together lerning about the different types of food it a shot time but i thanks again for the book which you give to me i will never forget you hope you will enjoy as well send many greatings to your family lvu all
Nicholas
תודה אביטלי מהממת
על מי שאת. אם לא היית היה צריך להמציא אותך… מתפעלת תמיד מהסבלנות שלך, הנתינה, היכולת לחבר להכיל לשמוח.
תודה גם על המקום השליו הכחול והאוכל המטורף  .
מאחלת לכולכם שנה מלאת הנאה, אושר, שפע צמיחה ורוגע.
💟🙏💃
רונית נוביק
אביטל אני רציתי לאחל לך שנה טובה וכל טוב הארץ. את אדם נפלא שתמיד תמיד יש בפיו מילה טובה ונכונה לכל סובביך. אוצר צרוב.
תודה על הנסיעה המדהימה ללפקדה.. מי ישכח לך כל חיינו את הטיול סירות ברוגע הים הכחול של מנהרות סקורפויס, וגם כל הרגעים הטעימים על רקע הנופים המדהימים. היה קסום . שיהיה לך שנה מעולה ועוד הרבה הרבה הזדמנויות לבלות אית.
גורדאנה
צהריים טובים לכולם! חזרה למציאות הישראלית. התחלתי את היום עם כוס מים חמים בלימון ומקווה שאצליח להטמיע ולהתמעד בחלק מהדברים שקבלתי.
שוב רוצה להודות לאביטל על היוזמה, הארגון והביצוע ותודה לכל הקבוצה שיחד עם טלי ולפקדה הפכתם את השבוע האחרון לקסום, לממלא מצברים, מחייה נפשות ופשוט כיף!
אחלא שבוע לכולם ושנה טובה!
דפנה

    צרו איתנו קשר