סדנת חברות במטבח של אביטל סבג

סדנא עם מנות מיוחדות שישדרגו לך את שולחן האירוח | 10.11.23

איפה ומתי?

  • תאריך: 10 לנובמבר 2023 יום שישי

  • מיקום: על הגג ביפו בשוק היווני

  • שעות: בין השעות 11.00-14.00

  • מחיר: 330 ש״ח במקום 420 ש״ח

  • תשלום: ניתן לשלם בפייבוקס או באשראי דרך האתר

סדנת בישול לחברות שלי
במטבח של אביטל סבג
על הגג ביפו בשוק היווני

תתקיים ביום שישי 10.11 | 11.00-14.00

יצרתי לנו סדנא עם מנות מיוחדות שישדרגו לך את שולחן האירוח לבקשתכם ללמוד את רזי המטבח המארח מן הצומח, ניפגש לשיעור מיוחד.

נלמד להכין יחד:
פטרית ארנג׳י על קרם ארטישוק
משולשי טופו מהמנזרים
לזניה שכבות עם עדשים וטופו בבשמל קאשיו
סלט חוטי ירקות ועלי ירוקלה
עוגת תפוחים חמה

מחיר מיוחד: 330 ש״ח במקום 420 ש״ח ניתן להירשם בפייבוקס או דרך האתר

זה רק לחברות ושל החברות הטובות שלנו 🙏🏻😘

תנאי ביטול:

1. ניתן לבטל תוך 14 ימים מיום התשלום, לא יאוחר מ 14- ימים, שאינם ימי מנוחה, לפני מועד תחילת הסדנה כשדמי הביטול הם 5% או 100₪ (הנמוך מביניהם).

2. דמי הביטול הנם עבור כל נרשם. קיימת אפשרות לא לבטל את ההרשמה ולשמור את התשלום כקרדיט לשימוש בסדנה עתידית תוך 12 חודשים.

3. עד 13 ימים, שאינם ימי מנוחה, לפני מועד תחילת הסדנה, דמי הביטול הנם 250 ₪ לאדם.

4. קיימת אפשרות לא לבטל את ההרשמה ולשמור את התשלום כקרדיט לשימוש בסדנה עתידית תוך 12 חודשים.

5. בין 12 ימים ל 5- ימים, שאינם ימי מנוחה, לפני מועד תחילת הסדנה, דמי הביטול הנם 50% מעלות הסדנה. קיימת אפשרות לא לבטל את ההרשמה ולשמור את התשלום כקרדיט לשימוש בסדנה עתידית תוך 12 חודשים.

6. החל מ 4- ימים, שאינם ימי מנוחה, לפני מועד תחילת הסדנה, לא ניתן לבטל את ההרשמה ואת התשלום ואין אפשרות להחזר. המארגנים לא יהיו אחראים לכל מקרה או תובענה במידה ומכל סיבה שהיא תבוטל הסדנה.

הצהרת בריאות: הסדנה הזו נועדה להשכיל ולעורר השראה בקשר לנושאים הקשורים לאורח חיים בריא, בגוף ובנפש. המידע הניתן בסדנה נועד לחזק את המודעות שלך בנושאים הללו תוך כדי עידוד חקירה חיובית, מכבדת, ואחראית גם בקבוצה וגם כיחידים. ההשתתפות, התכנים, והדיונים בסדנה אינם מהוויםטיפול רפואי מוסדר וסטנדרטי במדינת ישראל, תחליף למידע רפואי, טיפול תרופתי או פסיכולוגי, או ייעוץ מקצועי, ולא מחליפים טיפול אחר שהנך מקבל/ת. המשתתף/ת בסדנה אחראי/ת למצבו/ה ולצרכיו/ה הרפואיים.

השתתפותך בסדנה מותנית במצב רפואי מתאים. באם ידוע לך על מגבלה רפואית כלשהי, מחלה פעילה, מחלה בעבר, מחלה פסיכיאטרית, ניתוחים, אשפוזים, רגישות לתרופות, אלרגיות, בעיית לחץ דם, סכרת, אירוע לב מכל סוג, וכדומה, הנך מתבקש/ת לדווח על כך טרם השתתפותך בסדנה. נא להתייעץ עם איש מקצוע רפואי אם יש לך השגות לגבי יכולתך להשתתף באי אלו מהפעילויות המוצעות בסדנה. איננו ממליצים להפסיק כל טיפול רפואי ו/או תרופתי קודם, מכל סוג, ללא התייעצות עם הרופא המטפל ואישורו בכתב.

הפסקת טיפול רפואי קודם ללא אישור כזה תהה על אחריות המשתתף/ת בלבד. היו קשובים לגופכם ולצרכיכם. לא ניתן להשתתף בסדנה אם הנכם חולי סוכרת סוג 1 או הלוקחים אינסולין, בהריון, מניקות, אם מצבכם הרפואי או הנפשי דורש סיעוד או פיקוח אישי או רפואי צמוד, או אם הנכם במצב של תת תזונה או תת משקל. אם יש לכם רקע נפשי, נוטלים תרופות פסיכיאטריות בהווה או בעבר, נא לציין במעמד ההרשמה.

במידה וקיימת מגבלה רפואית, יש ליידע את המארגנים בהודעה בכתב לפני ההרשמה ותבחן ההשתתפות בהתאם. הסדנה הזו כוללת פעילויות בתוך מבנים ובחוץ. ההשתתפות הינה מתוך בחירה של המשתתף/ת ולקיחת אחריות המשתתף/ת. את/ה מקבל/ת את זה שהחומרים והתרגילים המוצעים בסדנה הם בגדר המלצה בלבד ואין המנחים, המארגנים, או כל אדם או ארגון הקשור אל כל המעורבים בהפקת ואירוח הסדנה אחראים לכל נזק שיגרם או לכאורה יגרם, באופן ישיר או עקיף, בכל צורה או אופן למשתתף/ת.

המשתתף/ת מאשר/ת שהוא/היא לוקח/ת אחריות מלאה על בריאותו/ה, בטחונו/ה, וכיסוי ביטוח רפואי וכי הוא/היא מודע/ת שהסדנה אינה מהווה תחליף לטיפול רפואי, תרופתי, או פסיכולוגי. היה וייגרם לי נזק או אי נעימות כלשהיא, כולל כתוצאה מאי מסירת מידע מלא אודות מצבי הבריאותי, אהיה אחראי/ת באופן מלא בעניין ולא תהיה לי או לכל הבא מכוחי תביעה ו/או טענה בהקשר זה. זוהי בחירתי החופשית להשתתף בסדנה ובתהליך ואני בזאת לוקח/ת אחריות מלאה על מצבי מתוך ידיעה על האפשרות של מצבים שלאחר התהליך בהם נדרש לגוף זמן ארוך מהרגיל לחזור לתפקוד נורמלי. ידוע לי כי ההש־ תתפות בסדנה ובתהליך אינם מהווים תחליף לטיפול רפואי, תרופתי, ופסיכולוגי. ידוע לי כי ישנה חשיבות יתרה לתהליך היציאה מהתהליך בצורה נכונה כפי שיימסר לי בסדנה.

להתראות בסדנה
אביטל סבג

שתפו והמליצו ברשתות החברתיות!

לקוחות מספרים

    להרשמה והזמנת מקום מלאו את הפרטים וניצור איתכם קשר