סדנת יוגה ואיורוודה לנשים באי EVIA

עם השפית אביטל סבג | 9-14 ביולי 2024

איפה ומתי?

  • תאריך: 9-14 ביולי 2024 פרטים בקרוב
  • מיקום: האי Evia

  • מחיר: פרטים בקרוב

  • הערות: הסדנא מיועדת לעד 24 נשים בלבד. ויש בה 30 שעות תרגול ולימוד לאורך כל הימים.

בסדנה מעמיקה וייחודית זו, נלמד עם מירה ארצי פדן. בתרגול ובשיחות על סודות האגן הנשי ותסמיני הגוף בתקופת האביב השני לחייך. עם ליטל סימון נלמד על האיורוודה, עם הרצאות, שיחות ואוכל אירווודי מדויק לסדנה, שתבשל לנו השפית אביטל סבג במיוחד עבורנו. הסדנה מתאימה למתרגלות יוגה (מכל השיטות), מורות ליוגה מטפלות הוליסטיות ונשות מקצוע טיפולי הרוצות להעמיק את הידע ולהעבירו הלאה. אם את מעוניינת לבדוק אם הסדנה מתאימה עבורך כתבי לנו וניצור קשר לשיחה. תלמדי לנוע בבטחה בתקופה רבת שינויים זו, תלמדי להפוך את הדרמה לדהרמה – דרך ייחודית המותאמת עבורך, תלמדי כיצד ניתן להפחית ולאזן תסמינים, לממש חלומות יצירתיים מתוכך, לעבור בשער משמעותי של חייך ולחגוג את השינוי הגדול הניצב לפניך ובפני תלמידותיך. שתי מורות בכירות רבות ניסיון יעניקו לך ידע מקצועי ואישי עשיר.

ההפקה שלנו מקצועית, מדויקת, אישית ונעשית בלב פתוח. ההפקה תדאג לך לכל – ללא צורך שלך לתכנן, לחשוב או לקחת אחריות על מישהו אחר, כדי שאת תוכלי לתת לעצמך זמן לנוח, ליהנות ולהחכים.

הסדנה מיועדת לעד 24 נשים בלבד. ויש בה 30 שעות תרגול ולימוד לאורך כל הימים.
בהמשך יש דף עם הטיסות המתאימות לסדנה וטלפון של סוכנת שאתנו על הסדנה.

לפרטים נוספים לחצו כאן

וילה אברוף המיוחדת והמקסימה נמצאת על האי אוויה שהינו האי השני בגודלו ביוון והקרוב ביותר לאתונה (שעתיים וחצי נסיעה עם מיניבוס). האחוזה של משפחת אברוף הינה מ-1833 בצמוד לכפר קטן עוד מהימים שהאי שוחרר מהכיבוש העות'מאני. כיום האחוזה מנוהלת על ידי צאצאיו של משפחת אברוף ושמרה על אופייה המקורי, הוא כולל שני בתים היסטוריים משנת 1935 ששופצו במלואם, גנים מקסימים מסביב המתרחבים ומוקפים בטרסות ומציעים מקומות נסתרים בהם תוכלי ליהנות מרגעים שלווים של שקט ופרטיות, אולם יוגה יפהפה שהיה אסם האחוזה, בריכת שחייה מסבירת פנים ונחל מקסים כמה דקות הליכה בתוך שטח המשפחה.. נהנה כולנו יחדיו לכמה ימים מהאחוזה כאילו היתה ביתנו בפרטיות מוחלטת.

בסדנה ייחודית זו אנו נאכל אוכל איורוודי, לצד הלימוד. ארבעה ימים מהסדנה נאכל אוכל איורוודי מדויק המתאים ללימוד שלנו שתבשל לנו השפית המדהימה אביטל סבג שהינה אחת השפיות המובילות בארץ בתחום הטבעונות שמצטרפת אלינו למסע ותדייק את האוכל האיורוודי עם צרכי הסדנה עם ליטל סימון. ביום הראשון והאחרון נהנה מאוכל מקומי יווני בטברנה ליד ומידיה של מבשלת הבית. הארוחות יהיו צמחוניות עם מנות טבעוניות, בסדנה יהיו שתי ארוחות מרכזיות וארוחה מבושלת קלה בצהריים ולכל אורך היום פרות וירקות ופינת תהקפה.

שתפו והמליצו ברשתות החברתיות!

לקוחות מספרים