סדנת יוגה ואיורוודה לנשים באי EVIA

סדנת נשים עם מירה ארצי פדן וליטל סימון ועם השפית אביטל סבג | תאריך חדש בקרוב

איפה ומתי?

  • תאריך: תאריך חדש בקרוב
  • מיקום: האי Evia

  • מחיר: מפורט בקישור מטה

  • הערות: הסדנא מיועדת לעד 22 נשים בלבד. ויש בה 30 שעות תרגול ולימוד לאורך כל הימים.

אחר סדנה נפלאה ומוצלחת שנה שעברה, אנו שמחות להגיש את התאריך החדש לסדנה 2024.

בסדנה נתעמק בכל נושא "האביב השני בחייך "- גיל המעבר וכן על הקשר בין המתח המתמשך לשינויים הורמונליים לתקופות שינוי בחיינו. בסדנה נלמד להזין ולאזן את עצמנו עם העמקה בתרגול יוגה נשית וסודות האיורוודה מהמורות הבכירות בתחומן. האחוזה תהיה בפרטיות רק עבורנו עם גן גדול, בריכה וים בנסיעה של חמש דקות מהוילה .

בסדנה מעמיקה וייחודית זו, נלמד עם מירה ארצי פדן, בתרגול ובשיחות על סודות האגן הנשי ותסמיני הגוף בתקופת האביב השני לחייך. יחד עם ליטל סימון נלמד על איורוודה- רפואה הודית עתיקה, עם הרצאות ושיחות. נאכל אוכל איורוודי מדויק לסדנה, שתבשל לנו השפית אביטל סבג במיוחד עבורנו.

למי הסדנה מתאימה:
למתרגלות יוגה (מכל השיטות),
מורות ליוגה מטפלות הוליסטיות ונשות מקצוע טיפולי הרוצות להעמיק את הידע ולהעבירו הלאה. ונשים סקרניות עם גישה הוליסטית לחיים, המעוניינות בחופשה וסדנה שרוצות ללמוד ולהעמיק ידע ביוגה נשית ואיורוודה.

וילה אברוף המיוחדת והמקסימה נמצאת על האי אוויה שהינו האי השני בגודלו ביוון והקרוב ביותר לאתונה (שעתיים וחצי נסיעה עם מיניבוס). האחוזה של משפחת אברוף נבנתה ב-1833 בצמוד לכפר קטן עוד מהימים שהאי שוחרר מהכיבוש העות'מאני. כיום האחוזה מנוהלת על ידי צאצאיהם של משפחת אברוף ושמרה על אופייה המקורי, היא כוללת שני בתים היסטוריים משנת 1935 ששופצו במלואם, גנים מקסימים מסביב המתרחבים ומוקפים בטרסות ומציעים מקומות נסתרים בהם תוכלי ליהנות מרגעים שלווים של שקט ופרטיות, אולם יוגה יפהפה שהיה בימים עברו אסם האחוזה, בריכת שחייה מסבירת פנים ונחל מקסים כמה דקות הליכה בתוך שטח המשפחה.. נהנה כולנו יחדיו לכמה ימים מהאחוזה כאילו היתה ביתנו בפרטיות מוחלטת.

בסדנה ייחודית זו אנו נאכל אוכל איורוודי, לצד הלימוד. בסדנה נאכל אוכל איורוודי מדויק המתאים ללימוד שלנו שתבשל לנו השפית המדהימה אביטל סבג שהינה אחת השפיות המובילות בארץ בתחום הטבעונות שמצטרפת אלינו למסע ותדייק את האוכל האיורוודי עם צרכי הסדנה עם ליטל סימון. ביום האחרון נהנה מאוכל מקומי יווני בטברנה ליד ומידיה של מבשלת הבית. הארוחות יהיו צמחוניות עם מנות טבעוניות, בסדנה יהיו שתי ארוחות מרכזיות בוקר וערב וארוחה מבושלת קלה בצהריים ולכל אורך היום פרות וירקות ופינת קפה.

שתפו והמליצו ברשתות החברתיות!

לקוחות מספרים